Menu

Leki na potencję bez recepty

Maj 9, 2017 - SEKS
Leki na potencję bez recepty

Zaburzenia potencji to problem, który jest niezwykle powszechny wśród mężczyzn przekraczających wiek 40-50 lat. To dolegliwość niezwykle kłopotliwa, która może całkowicie ograniczyć życie seksualne danej jednostki.

Istnieje wiele metod, które pozwalają na skuteczną walkę z zaburzeniami potencji. Począwszy od ćwiczeń, poprzez psychoterapię i farmakologię, a skończywszy na naturalnych suplementach dostępnych w aptekach bez recepty.

Leki na potencję bez recepty – czy to działa?

Na temat produktów, które są szeroko reklamowane w telewizji można powiedzieć naprawdę sporo. W Internecie można znaleźć skrajne opinie – jedni twierdzą, że były doskonałym rozwiązaniem problemu, inni zaś, że wcale nie zadziałały.

Jedno jest pewne – produkty tego typu nie działają w każdym z przypadków. Wszystko bowiem zależy od przyczyny występowanie problemu, którą z powodzeniem może zdiagnozować tylko specjalista. Dlatego też, w celu identyfikacji i poznania problemu zalecamy konsultację z seksuologiem i/lub urologiem.

Leki na potencję bez recepty – doraźna pomoc

Stosując leki bez recepty należy mieć na uwadze, że zwykle działają one tylko i wyłącznie doraźnie. Tzn., są skuteczne jednorazowo, bezpośrednio przed stosunkiem seksualnym.

Warto zatem pamiętać, że nie rozwiązują one problemów na stałe. Nie jest to wygodne rozwiązanie, gdyż spontaniczne zbliżenie jest po prostu wykluczone. Zazwyczaj tabletkę na potencję należy zażywać przed stosunkiem od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin.

Alternatywa dla tabletek na potencję bez recepty?

Jak już wspomnieliśmy, istnieje kilka alternatywnych rozwiązań. Przede wszystkim, zaleca się konsultację ze specjalistą. To droga, która daje najlepsze rezultaty. Wszakże, zaburzenia potencji mogą wymagać zarówno leczenia farmakologicznego, jak i psychoterapeutycznego. Mogą być zarówno spowodowane urazem natury fizjologicznej, jak i lękiem przed odrzuceniem. Przyczyn jest naprawdę wiele, dlatego też trudno mówić o uniwersalnym rozwiązaniu na zaburzenia potencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *