Menu

Sposoby na większe piersi

Listopad 27, 2017 - SEKS
Sposoby na większe piersi

Wiele kobiet marzy o tym, by stać się posiadaczkami większego, jędrniejszego biust. Absolutnie, nie ma w tym nic, co mogłoby dziwić – w końcu piersi stanowią ważny element kobiecej urody. A jak powszechnie wiadomo – dla kobiet, atrakcyjność stanowi niezwykle istotną część życia.

Co zrobić, aby powiększyć biust?
W dzisiejszych czasach medycyna oferuje kilka rozwiązań pozwalających na efektywne powiększenie piersi. Zabiegi medycyny estetycznej, tabletki czy ćwiczenia? Które rozwiązanie wybrać? Poznaj nasze TOP 3 jeśli chodzi o modelowanie biustu.

 1. LIPOMODELING
  Lipomodeling to powiększanie biustu przy wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej. Dające niezwykle naturalne efekty rozwiązanie jest coraz bardziej popularne. Dzięki temu zabiegowi pacjentka zyskuje nie tylko większy biust, ale także może się pozbyć tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, pośladków czy ud.
  Zabieg tego typu cechuje się nie tylko wysoką skutecznością. Jest także w pełni bezpieczny. Wszakże, wszczepiany materiał pochodzi z naszego organizmu. Jedyną wadą jest to, że efekty zwykle nie są do końca przewidywalne. Zależą one bowiem od poziomu przyswajalności tkanki tłuszczowej.
 2. KWAS HIALURONOWY
  Jednym z zabiegów o małej inwazyjności jest aplikacja preparatu opartego o kwas hialuronowy. To substancja, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Dlatego też jej wszczepienie nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych. Preparat aplikowany jest cienka igłą. Okres rekonwalescencji nie przekracza kilku tygodni.
  Metoda ta ma jedną wadę, a konkretniej – nie jest trwała. Efekty zwykle utrzymują się do 30 miesięcy.
 3. IMPLANTY PIERSIOWE
  Sporym zainteresowaniem cieszy się również najbardziej inwazyjne rozwiązanie, a mianowicie – wszczepienie implantów piersiowych. To metoda, której największą zaletą jest jej efektywność i dożywotnia trwałość. Rozwiązanie te pozwala pacjentce swobodnie wybrać kształt, wielkość oraz jędrność nowych piersi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *