Menu

Masz mały biust? Zobacz co zrobić by go powiększyć!

Wrzesień 12, 2017 - URODA
Masz mały biust? Zobacz co zrobić by go powiększyć!

Dla wielu Pań wielkość biustu stanowi swojego rodzaju wyznacznik ich kobiecości. Nie dziwi zatem fakt, że kobiety są w stanie zrobić bardzo dużo by powiększyć, wymodelować i ujędrnić swoje piersi. Wszak, dla Pań uroda jest bardzo ważna.

Powiększanie piersi – naturalne metody na większy biust

Wydawać by się mogło, że piersi można powiększyć tylko za pomocą zabiegów medycyny estetycznej. Nic bardziej mylnego. Biust można powiększyć, wymodelować i ujędrnić korzystając także z naturalnych rozwiązań. Oczywiście, efektywność naturalnych sposobów jest mniejsza, aniżeli ma to miejsce w przypadku profesjonalnych zabiegów. Jednakże, rezultaty są widoczne i potrafią być w pełni satysfakcjonujące.

Najczęściej stosowanym, naturalnym sposobem na biust są suplementy diety. Tabletki oparte na naturalnych składnikach zawierają fitoestrogeny – hormony roślinne, które wpływają na rozmiar biustu. Szacuje się, że kilkumiesięczna kuracja takowymi specyfikami pozwala powiększyć biust o nawet 2 rozmiary.

Innym sposobem jest masaż ujędrniający i ćwiczenia kształtujące mięsień piersiowy. W tym przypadku co prawda miseczka nie zwiększa się, ale optycznie biust wygląda na większy.

Zastosowanie znajdują również rozmaite diety na większy biust. Niestety wzrost piersi bardzo często wiąże się z ogólnym wzrostem masy ciała danej jednostki.

Powiększanie piersi – zabiegi medycyny estetycznej

Kobiety, które pragną natychmiastowych rezultatów mogą skorzystać z szeregu zabiegów oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej. Najczęściej zastosowanie znajdują implanty piersiowe, czyli najbardziej inwazyjny spośród wszystkich zabiegów. Wysoka popularność jest przede wszystkim wynikiem trwałości i efektywności tego rozwiązania.

Sporym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi lipomodelingu i aplikacji kwasu hialuronowego. Są one nieco mniej inwazyjne. Jednakże, ich trwałość nie jest dożywotnia. Zarówno kwas hialuronowy i tkanka tłuszczowa jest po pewnym czasie wchłaniana przez organizm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *